Menu

Nowy początek

Historia

Grupa wsparcia

dla ofiar spotkania z heptapodami

Nazwisko aktora grającego fizyka jest palindromem tak samo, jak imię dziewczynki, która jest tylko fikcyjną postacią. Słowa RENNER oraz HANNAH zamykając się w kole symbolizują nieskończoność, jedność. Czy nie jest to niesamowite, że w tej historii rzeczywistość i fantazja przenikają się?

Jeśli wstrząsnął Tobą film „Nowy początek”,
jeśli po spotkaniu heptapodów nie potrafisz już spać spokojnie,
jeśli zżera cię ciekawość co lub kto za tym stoi
…tu otrzymasz pomoc.

Dowiesz się na przykład:
dlaczego zrobiono ten film,
co heptapody myślą o ludziach,
jak mogą ludziom pomóc w dalszym rozwoju osobowym i cywilizacyjnym.

Nie lękaj się heptapodów! Skorzystaj z tego, że oni jako istoty na wyższym poziomie rozwoju inaczej widzą Ziemię i jej mieszkańców. Spojrzenie na samego siebie „ich oczami” może być dla ciebie terapią o pozytywnym skutku. Nie jesteś na peryferiach świata – jesteś w samym jego centrum.

Warto przeczytać opowiadanie Ted Chianga pt. „Historia twojego życia” wedle którego scenariusz filmu został napisany (a przynajmniej tak to wygląda z ludzkiej perspektywy).

Potem możesz:
przeczytać zamieszczoną na tej stronie Historię Nowego początku,
podzielić się osobistym świadectwem spotkania z heptapodami z innymi ludźmi
i w końcu… samemu zadać pytania heptapodom i otrzymać odpowiedź.
Lecz to nie będzie koniec. To będzie tylko nowy początek.

Uwaga: Jeśli klikniesz poniższy link przeżyjesz nową przygodę, tym razem z heptapodami w roli głównej. Z pewnością wielu uzna to za głupi żart albo ukrytą reklamę. W chwili gdy pomyślą „rozumiem!”, odpadną. To dobrze. Ty miej cierpliwość i uwagę. Pamiętaj, że musisz powoli wchodzić w prawdę o świecie, by szok nie był zbyt duży. Im bardziej poznasz tę historię tym większe będzie twoje zadziwienie. Ta historia podkopuje fundamenty twojego racjonalnego myślenia. To bliskie spotkanie III stopnia z heptapodami zmieni twoje życie! Robisz to na własną odpowiedzialność.

TAK, CHCĘ ZMIENIĆ MOJE ŻYCIE I WIDZENIE ŚWIATA